Projektai

Didžiausio visų laikų investicinio projekto Kaune – Kauno elektrinės – viešinimas

Kauno elektrinė
Projekto viešinimas, prasidėjęs 2009 m. pradžioje, sėkmingai vykdomas iki šiol.

Užduotis
Ryšių su visuomene agentūrai keliamas tikslas – viešinant būsimos Kauno elektrinės projektą, parodant šio projekto vertę miestui ir jo šilumos vartotojams, sukurti palankią komunikacinę aplinką naujos elektrinės Kaune statybai.

Numatytos kliūtys
Pagrindinės kliūtys, su kuriomis agentūros specialistai susiduria viešindami šį projektą, yra neigiamas Kauno valdžios požiūris į rusų investicijas, tariamas jų siekis demonopolizuoti Kauno šilumos ūkį, arši konkurencinių projektų komunikacija, priešiškai nusiteikusių suinteresuotų grupių veikla.

Atliekami veiksmai
Kadangi viešinant šį projektą, aktualios kelios publikos (Kauno miesto savivaldybės vadovai, politikai ir kiti nuomonių lyderiai, Kauno miesto bendruomenė), ir komunikacinės priemonės joms pasiekti yra gana įvairios.

1. Darbas su žiniasklaida.
Nuo pat bendradarbiavimo su klientu pradžios vyksta reguliarus projekto viešinimas žiniasklaidoje. Šio projekto komunikacija vykdoma ne tik nacionaliniu lygmeniu. Itin didelis dėmesys šioje viešinimo kampanijoje skiriamas darbui su Kauno miesto žiniasklaida.

2. Darbas su Kauno miesto savivaldybe.
Siekiant kryptingo ir nuoseklaus darbo su Kauno valdžios atstovais, organizuojami šio projekto pristatymai miesto savivaldybėje. Jų metu savivaldybės atstovai supažindinami su analogų Kaune neturinčio investicinio projekto privalumais, galima nauda Kauno miesto žmonėms ir pan. Be to, tokio pobūdžio pristatymai suteikia dialogo bei diskusijos galimybę, kurių metu siekiama rasti atsakymus į abiem pusėms aktualius klausimus. Darbas su nuomonių lyderiais (visuomeninių organizacijų ir nepriklausomų ekspertų įtraukimas į projektą).

3.Socialinės atsakomybės projektai.
Kauno bendrojo lavinimo mokyklose vykdomas socialinis projektas „Pažangiausia klasė“.

4.Darbas su visuomeninėmis organizacijomis.
Siekiant įrodyti, jog planuose nubraižyta Kauno elektrinė aplinkosauginiu požiūriu yra vienas geriausių šilumos gamybos sprendimų, pritrauktos aplinkosaugos idėjoms atstovaujančios organizacijos, kad jos viešai išsakytų savo nuomonę.

Rezultatas
Keičiasi Kauno politikų požiūris į naujos termofikacinės elektrinės Kauno mieste statybą. Kauniečiams Kauno elektrinės projektas žinomas geriausiai iš visų miestui siūlomų apsirūpinimo šilumos energija variantų.

< > X

Kontaktai

UAB "Avenire"

Trakų g. 7 -17, Vilnius;
Tel/fax. (+370) 5 260 84 41;
El.paštas: info@avenire.lt

Uždaryti