Projektai

Lietuvos elektrinės modernizavimo viešinimas

Lietuvos elektrinė
Lietuvos elektrinė pradėjo devintojo bloko statybos darbus. Naujasis blokas įvardijamas kaip naujas puslapis strateginio šalies objekto – Lietuvos elektrinės – istorijoje. Elektrėnuose šalia atgyvenusių blokų kyla modernus kombinuoto ciklo energijos gamybos įrenginys.

Užduotis

Lietuvos elektrinės vadovai ryšių su visuomene agentūrai iškėlė tikslą į naujojo bloko statybos aikštelę atvesti nacionalinės žiniasklaidos atstovus, kad apie bloko statybų eigą būtų pranešta spaudoje, radijuje ir televizijoje. Formuoti palankesnį Lietuvos elektrinės įvaizdį, jai tapus pagrindine elektros energijos gamintoja šalyje.
 
Kliūtys
Devintojo bloko statybos jau buvo plačiai nušviestos žiniasklaidoje. Lietuvos elektrinė jau buvo surengusi oficialią statybų pradžios ceremoniją, kai buvo įkasta simbolinė kapsulė. Šiame renginyje dalyvavo ir tuometinis šalies prezidentas Valdas Adamkus. Renginys neabejotinai sulaukė žiniasklaidos dėmesio. Statybų pradžia jau nebuvo naujiena, todėl agentūrai reikėjo surasti naują komunikacinį pranešimą, kuris sudomintų žiniasklaidą.

Veiksmai
Devintojo bloko statybas nuspręsta susieti su drastiškai besikeičiančia situacija Lietuvos elektros rinkoje. Netrukus turėjo būti uždaryta Ignalinos atominė elektrinė ir tiksliai nebuvo žinoma, kiek vartotojams teks mokėti už elektrą.
Po Ignalinos atominės elektrinės uždarymo Lietuvos elektrinė turėjo tapti didžiausia ir svarbiausia elektros gamintoja. Todėl kviečiant žurnalistus apžiūrėti Lietuvos elektrinės teritorijoje kylančio naujojo bloko statybų, nuspręsta pranešti ir tai, jog Lietuvos elektrinės vadovas komentuos situaciją, kuri Lietuvą ištiks 2010 m. sausio 1 d., kai bus sustabdyta Ignalinos atominė elektrinė.
Taip pat buvo akcentuojama ekonominė devintojo bloko nauda – jame gaminama elektra kainuos trečdaliu pigiau negu senuose blokuose.

< > X

Kontaktai

UAB "Avenire"

Trakų g. 7 -17, Vilnius;
Tel/fax. (+370) 5 260 84 41;
El.paštas: info@avenire.lt

Uždaryti