Projektai

Socialinis projektas „Pažangiausia klasė“

Kauno termofikacijos elektrinė ir Kauno elektrinė

Užduotis
KTE ir KE vykdo įvairią socialinę veiklą, tačiau iki šiol neturėjo vieno reprezentacinio projekto. Ryšių su visuomene agentūros paprašyta sukurti ilgalaikį socialinį projektą, kuris taptų KTE ir KE socialinės veiklos veidu.

Atlikti veiksmai.
Ryšių su visuomene specialistai išanalizavo įmonių veiklos principus ir pasiūlė jų vertybes atspindintį tęstinį projektą „Pažangiausia klasė“.
Savo veikloje pažangiausiomis idėjomis ir novatoriškais sprendimais besivadovaujančios įmonės paskelbė konkursą Kauno bendrojo lavinimo mokykloms. Konkurso tikslas – paskatinantį mokinius siekti geresnių mokymosi rezultatų bei gerinti klasių atmosferą, skatinant mokinių tarpusavio bendradarbiavimą ir komandinį darbą.
Pažangumo idėją populiarinantį konkursą laimėjusi klasė apdovanojama pažangą simbolizuojančiu prizu – kelione visai klasei į Nobelio muziejų Stokholme.

Rezultatas.
Jau pirmaisiais metais konkurse „Pažangiausia klasė“ dalyvavo beveik šimtas klasių. Reportažus apie konkursą sukūrė Lietuvos ryto ir Pūko televizijos, radijo stotis M-1, konkurso eiga plačiai nušviesta Kauno regioninėje spaudoje.
Palankumą „Pažangiausios klasės“ projektui išreiškė ir Kauno miesto savivaldybė, tapusi konkurso globėja.

< > X

Kontaktai

UAB "Avenire"

Trakų g. 7 -17, Vilnius;
Tel/fax. (+370) 5 260 84 41;
El.paštas: info@avenire.lt

Uždaryti