Projektai

Projektas „Patraukliausios Europos turizmo vietovės“

Lietuvos valstybinis turizmo departamentas

Užduotis.
Lietuvos gyventojams populiarinti vietinį turizmą, pristatyti turizmo traukos vietoves.

Atlikti veiksmai.
Siekiant plačiai auditorijai išsamiai ir vaizdžiai pristatyti patraukliausias Lietuvos turizmo vietoves sukurtas aštuonių nereklaminių televizijos laidų ciklas. Laidas transliavo nacionalinis televizijos kanalas.
Ryšių su visuomene agentūra potencialių užsienio šalių turistų auditorijai sukūrė filmą anglų kalba apie projekto „Patraukliausios Europos turizmo vietovės. Turizmas ir saugomos teritorijos“ dalyves mūsų šalyje. Filmas įrašytas į DVD diskus, kuriems sukurtos patrauklaus dizaino dėžutės.
Taip pat išleista patraukliausias Lietuvos turizmo vietoves pristatanti brošiūra su žemėlapiu lietuvių ir anglų kalbomis.
Projekto nugalėtoja – patraukliausia šalies turizmo vietovė – Lietuvos gyventojams buvo pristatyta specialiai sukurtais reklaminiais vaizdo klipais, kuriuos transliavo nacionalinis televizijos kanalas.

Rezultatas.
Projektas „Patraukliausios Europos turizmo vietovės. Turizmas ir saugomos teritorijos“ sulaukė didelio žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. Surengta projekto baigiamoji konferencija ir nugalėtojų apdovanojimai. Tą pačią dieną vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavę žurnalistai iš įvairių žiniasklaidos priemonių projekto dalyvius ir nugalėtojus pristatė plačiai šalies gyventojų auditorijai.
Sukurtas filmas anglų kalba sėkmingai naudojamas Lietuvos turizmo reprezentacijai tarptautinėse turizmo mugėse ir kituose renginiuose.

< > X

Kontaktai

UAB "Avenire"

Trakų g. 7 -17, Vilnius;
Tel/fax. (+370) 5 260 84 41;
El.paštas: info@avenire.lt

Uždaryti