Kas mes esame

 „Avenire“ yra entuziastingų, imlių ir veržlių profesionalų komanda, teikianti integruotos komunikacijos paslaugas. Darbuotojų profesionalumas, kūrybiškumas, atsakingumas, užsidegimas sukurtomis idėjomis įmonei suteikė galimybę užaugti.

"Avenire" įkurta 2005 m. Per pirmuosius penkerius veiklos metus įmonė tapo viena ryšių su visuomene rinkos lyderių. 2009 m. Lietuvos ryšių su visuomene bendrovių reitinge „Avenire“ yra didžiausių agentūrų trejetuke („Verslo žinios“, 2010 m. sausio 18 d.).

„Avenire“ yra sparčiausiai Lietuvoje auganti ryšių su visuomene agentūra. 2009 m. įmonė apyvartą padidino pustrečio karto ir ryšių su visuomene agentūrų reitinge pakilo aštuoniomis pozicijomis. 2009 m. „Avenire“ pajamos siekė 3 mln. litų.

Įgyvendindama skirtingos specifikos, apimties ir trukmės projektus „Avenire“ bendradarbiauja ir su išorės konsultantais – atskirų sričių profesionalais. Agentūra turi pastovius partnerius rinkos tyrimų, žiniasklaidos monitoringo ir analizės, žiniasklaidos planavimo, poligrafijos paslaugų bei kitose srityse.

 

Kontaktai

UAB "Avenire"

Trakų g. 7 -17, Vilnius;
Tel/fax. (+370) 5 260 84 41;
El.paštas: info@avenire.lt

Uždaryti